Рома продължава без победа от началото на сезона, след като допусна късен изравнителен гол за 1:1 с новака Сиена в мач от 4 кръг на Серия “А”.

Новото попълнение на “вълците” Пабло Освалдо откри резултата в 25-ата минута, когато засече центриране на Марко Бориело. Роберто Витиело изравни в 88-ата минута, като това бе първото попадение за тосканския клуб през този сезон.

Витиело се разписа при добавка, след като топката се отби от гредата при удар на Франко Бриенца. Това бе първото попадение в Серия “А” в кариерата на 28-годишния нападател./БЛИЦ

ИТАЛИЯ
СЕРИ Я "А", 4 КРЪГ
20.09.11
21:45 ч.
Новара - Интер 3:1
1:0 Рикардо Меджорини (38), 2:0 Ригони (85-дузпа), 2:1 Естебан Камбиасо (88), 3:1 Рикардо Меджорини (90+1)
21.09.11
21:45 ч.
Чезена - Лацио 1:2
1:0 Адриан Муту (15), 1:1 Ернанеш (48-дузпа), 1:2 Мирослав Клозе (54)
Фиорентина - Парма 3:0
1:0 Стевен Йоветич (46), 2:0 Алесио Черчи (61), 3:0 Стевен Йоветич (81)
21.09.11
21:45 ч.
Дженоа - Катания 3:0
1:0 Родриго Паласио (29), 2:0 Родриго Паласио (34), 3:0 Кевин Констант (79)
21.09.11
21:45 ч.
Ювентус - Болоня 1:1
1:0 Мирко Вучинич (29), 1:1 Даниеле Портанова (52)
21.09.11
21:45 ч.
Лече - Аталанта 1:2
0:1 Герман Густаво Денис (3-дузпа), 1:1 Джамел Мезба (26), 1:2 Герман Густаво Денис (56)
21.09.11
21:45 ч.
Милан - Удинезе 1:1
0:1 Антонио Ди Натале (29), 1:1 Стафан Ел Шаарави (64)
21.09.11
21:45 ч.
Палермо - Каляри 3:2
1:0 Еран Захави (1), 2:0 Николас Бертоло (15), 3:0 Фабрицио Миколи (76), 3:1 Даниеле Конти (84), 3:2 Раджа Наинголан (90+1)