Френският шампион ПСЖ завърши 0:0 със саудитския Ал Насър, където играе Кристиано Роналдо. Отборите се срещнаха в приятелски мач в Осака (Япония).

За парижани в игра се появиха новите попълнения Милан Шкриняр, Люка Ернандес, Шер Ндур, Марко Асенсио и Мануел Угарте. Френският отбор не взе в състава за турнето в Азия звездата си Килиан Мбапе. 16-годишният му брат Етан пък влезе на смяна в 61-ата минута. Неймар бе резерва, но остана на пейката.

Роналдо започна централен нападател за Ал Насър и бе заменен в 65-ата минута. За саудитския отбор играха още новите попълнение Марсело Брозович и Секо Фофана.

В 22-ата минута младият играч на ПСЖ Ноа Лемина излезе сам срещу вратаря на Ал Насър Ал-Акиди и стреля, но стражът изби топката в корнер.

В 40-ата минута Роналдо отправи мощен удар към вратата на французите, но Джанлуиджи Донарума направи впечатляващо спасяване. Малко след това отново португалецът бе близо до гол, опитвайки да отбележи със задна ножица, но топката прелетя покрай вратата.

Второто полувреме бяха направени много смени и темпото на игра спадна.