Кристиано Роналдо получи наградата за най-добър играч на мача, в който сборният отбор от играчи на Ал Насър и Ал Хилал загуби с 4:5 от френския шампион ПСЖ.

Момент от мача обаче ще се запечата в съзнанието на хиляди фенове по цял свят. Става дума за приятелската прегръдка между двама от най-големите футболисти в наши дни. Меси и Роналдо показаха огромен респект един към друг с прегръдка, която „взриви“ социалните мрежи.

Португалецът отбеляза два от головете за домакините - от дузпа в 34-ата минута и в шестата минута на добавеното време на първата част за 2:2. Другите два гола за сборния тим вкараха Джан Хюн-Су и Андерсон Талиска. Роналдо бе заменен в 61-ата минута от Матеуш Перейра.

Лионел Меси се разписа веднъж за ПСЖ още в 3-ата минута, а другите попадения за парижани бяха дело на Маркиньос, Серхио Рамос, Килиан Мбапе и Уго Екитике.

Роналдо все още не е дебютирал официално за Ал Насър, а днешният мач беше първи за него, след като подписа с клуба от Саудитска Арабия.