Кристиано Роналдо изгледа от трибуните равенството 4:4 на клубния му отбор Ал Насър срещу Ал Хазем в мач от шампионата на Саудитска Арабия. Португалският национал изтърпява наказание след неприличния жест, който направи към феновете на Ал Шабаб преди няколко дни.

Камерите непрестанно следяха емоционалните реакции на Роналдо, докато наблюдава от ложите на “Ауал Парк”. В седмата минута феновете започнаха да скандират името му и той не успя да сдържи сълзите си.

В отсъствието на португалеца Андерсон Талиска (31-дузпа, 61, 71) имаше водеща роля за Ал Насър с хеттрик. В четвъртата минута от добавеното време Садио Мане направи резултата 4:3. Домакините, включително и Роналдо си помислиха, че попадението е с цената на три точки, но Ал Хазем изравни чрез Пауло Рикардо. Бразилецът беше точен в 9-ата минута на продължението.

След ремито Ал Насър изостава на шест точки от лидера Ал Хилал, който е и с мач по-малко. Ал Хазем е предпоследен и съотборниците на Роналдо бяха длъжни да стигнат до успеха.

В петък Ал Хилал посреща Ал Итихад и при успех ще може да увеличи преднината си пред Ал Насър на върха в класирането.