Ал Насър завърши 0:0 с гостуващия Персеполис в мач от група E на азиатската Шампионска лига и си гарантира първото място с актив от 13 точки. Втори е Персеполис с 8 пункта.

Португалската суперзвезда домакините Кристиано Роналдо пък предизвика вниманието към себе си от страна на социалните мрежи. Още във 2-рата минута съдията посочи бялата точка за нарушение срещу Роналдо. Нападателят обаче моментално се изправи и размаха пръст, че няма основавания за 11-метров наказателен удар. Вследствие реферът коригира грешката си.

До края на мача двата отбора не успяха да си вкарат. В 17-ата минута Ал Насър остана с човек по-малко, след като Али Ал Уджами беше изгонен с директен червен картон. В 52-рата минута пък попадение на Шахаб Захеди не беше зачетено заради засада.

Десетина минути преди края Кристиано Роналдо беше заменен принудително след тежък сблъсък с противниковия вратар Алиреза Бейранвалд, който падна върху главата му след въздушно единоборство. Португалският национал се хвана за врата и видимо изпитваше болка. В Ал Насър решиха да не рискуват със здравето му и на негово място влезе Мохамед Маран. Кристиано все пак напусна терена видимо в добро здраве въпреки смразяващите сцени.