ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Ал Насър с Кристиано Роналдо победи Ал Таавун с 2:1 в двубой от 17-ия кръг на елита в Саудитска Арабия и отново изпревари Ал Итихад на върха с по-добра голова разлика.

Точни за домакините бяха Абдулрахман Гарип в 17-ата и Абдула Маду в 78-ата минута, като асистенциите и за двете попадения бяха дело на Кристиано Роналдо. Носителят на пет Златни топки за първи път блесна с голови пасове в Саудитска Арабия с екипа на Ал Насър, с който вече има 5 гола в 4 мача в шампионата и за купата на страната.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Попадението за Ал Таавун вкара бившият съотборник на Роналдо в Реал (Мадрид) Алваро Медран, който се разписа в 47-ата минута, но това не бе достатъчно и тимът си тръгна със загуба.

След успеха си Ал Насър е лидер във временното класиране с 40 точки и по-добра голова разлика от Ал Итихад. Ал Таавун допусна втора поредна загуба и заема пето място с 30 точки.