Португалската футболна звезда Кристиано Роналдо явно не остана доволен, след като в рамките на една седмица два пъти беше заменен в мачовете на Ювентус.

Треньорът на „бианконерите“ Маурицио Сари извади Роналдо от игра в 55-ата минута на дербито с Милан (1:0). А това не се хареса на петкратния носител на „Златната топка“, който не подаде ръка на Сари и се прибра директно в съблекалнята.

Още по-скандалното е, че Кристиано Роналдо не догледа мача. Той напусна стадиона преди края на дербито.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

На мястото на португалеца се появи Пауло Дибала, който вкара победния гол в 77-ата минута.

„Роналдо се раздаде напълно, но това не беше неговата вечер. Наложи се да го заменя, за да играят по-добре останалите футболисти. Всички талантливи футболисти, които горят в играта, винаги са недоволни при смяна“, обясни Сари.

Както е известно, в сряда (6 ноември) Кристиано Роналдо беше заменен и при победата с 2:1 над Локомотив (Москва) като гост в Шампионската лига. Тогава при резултат 1:1 на мястото му също се появи Дибала.