Младежкият национал Александър Колев вкара гол за Геел при победата с 3:0 над Менен в мач от 4 кръг на Купата на Белгия. Нападателят обаче получи и неприятна контузия в слабините, заради която получи няколко шева в съблекалнята.

Колев игра като ляво крило за тима си и вкара третия гол в мача две минути преди края след асистенция на Марейн Стойрс. Десет минути преди края на първото полувреме българинът беше сритан в слабините и се наложи лекарят на отбора да му прави няколко шева в съблекалнята.

Въпреки това нашият национал се върна на терена и продължи, като преди това съдията го принуди да смени окървавените си гащета. Колев утре ще трябва да премине пълни медицински изследвания в болница. Вероятно ще му бъде поставен бандаж и ще стане ясно колко време нападателят няма да тренира пълноценно.