ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 1 И СПЕЧЕЛИ НАГРАДИ ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Сасуоло срази Ювентус с 4:2 в зрелище от петия кръг на италианската Серия „А“ и му нанесе първа загуба от началото на сезона, спирайки го да се изкачи на върха при успех.

Французинът Арман Лауриен (12) изведе домакините напред в резултата, но неговият уругвайски съотборник Матиас Виня си вкара автогол девет минути по-късно за 1:1. Доменико Берарди (41) пък отново даде аванс на тима от Реджо Емилия преди почивката, възползвайки се от пас на Матеуш Енрике.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

„Старата госпожа“ отказа да се предаде и след почивката тръгна в атака да търси изравняването, а домакините контраатакуваха опасно. Федерико Киеза (78) получи топката от Николо Фаджоли и успя да вкара за 2:2 с мощен удар в наказателното поле, но Андреа Пинамонти (82) бързо върна радостта по трибуните. В петата минута от добавеното време Федерико Гати си вкара куриозен автогол за крайното 4:2.

След успеха Сасуоло се изкачи на 11-ата позиция с 6 точки. Ювентус остана четвърти с 10 точки и на 2 зад лидерите Интер и Милан.

САСУОЛО - ЮВЕНТУС 4:2
1:0 Арман Лауриен (12), 1:1 Матиас Виня (21-автогол), 2:1 Доменико Берарди (41), 2:2 Федерико Киеза (78), 3:2 Андреа Пинамонти (82), 4:2 Федерико Гати (90+5-автогол)

РЕЗУЛТАТИ И ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А" - ТУК!

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!