Играй БЛИЦ ГЕЙМ 3 - ТУК!

Трите големи звезди Единсон Кавани, Килиан Мбапе и Неймар блеснаха отново за ПСЖ и донесоха трета поредна победа на тима, сразил гостуващия Анже с 3:1 в среща от третия кръг на френската Лига 1.

Първо завърналият се в игра след лечение на контузия уругваец Единсон Кавани (12) се разписа за 1:0, но гостите успяха да изравнят чрез Томас Мангани (21-дузпа) и да запазят равенството до края на първата част.

След почивката класата на парижани си каза думата и те стигнаха до трите точки след попадения на другите си двама голмайстори. Килиан Мбапе (51) вкара за 2:1 след асистенция на Анхел Ди Мария, а след това изведе Неймар (66), който оформи крайния резултат.

Така ПСЖ записа трети пореден успех и остава лидер с пълен актив от 9 точки. Анже е предпоследен без спечелена нито една точка.