Съблекалнята на Интер се е тресла от скандали по време на вчерашния мач с Парма. „Нерадзурите“ направиха домакинско 1:1 с намиращия се в много тежко финансово положение Парма и загубиха шансове за класиране за евротурнирите.

По време на почивката треньорът Роберто Манчини е вдигнал огромен скандал на играчите си. Основно атаките на специалиста са били насочени към Джердан Шакири и Марцело Брозович. Критики е отнесъл и Давиде Сантон, който е бил извън терена за получаване на медицинска помощ при изравнителния гол на Парма. След мача Сантон е получил два шева на главата заради нараняването.

След равенството с Парма Манчини е наредил наказателна тренировка за днес, когато в Италия и в католическия свят празнуват Великден. Според италианските медии заниманието е продължило 50 минути, като играчите предимно са тичали на тренировъчната база. Много дълъг разговор е имало в съблекалнята.