Галатасарай победи Интер с 1:0 в контролна среща, която се игра на "Тюрк Телеком Арена" в Истанбул. Германският нападател Лукас Подолски и холандският плеймейкър Уесли Снайдер играха срещу бившия си отбор. Двамата бяха в основата на успеха за турския гранд, след като комбинираха за победния гол, реализиран от холандеца в 54-ата минута.

Стеван Йоветич направи неофициален дебют за италианския тим, а Жоао Миранда дебютира за „нерадзурите” в отбрана. Пропуски за италиански тим по време на мача направиха Мауро Икарди и Фреди Гуарин. Така Интер не е вкарвал попадение вече 360 минути в приятелските си срещи.

Галатасарай – Интер 1:0
1:0 Уесли Снайдер (54)

Галатасарай: Муслера, Сабри, Чеджу (81 - Серкан), Хакан Балта, Телес, Селчук Инан (71 - Родригес), Билал Киса (55 - Чолак), Язин Йозтекин, Снайдер, Подолски, Йълмаз

Интер: Ханданович, Сантон (62 - Монтоя), Миранда (62 - Ранокия), Мурило, Жуан, Гуарин (46 - Брожович), Ковачич, Кондогбия (78 - Гнукори), Ернанес (78 - Димарко), Паласио (62 - Йоветич), Икарди (81 - Лонго).