Ето как представителите на Ефбет лига прогнозираха мача в новата игра на БЛИЦ Звездна лига

Един от съперниците на Лудогорец в груповата фаза на Лига Европа Бетис загуби с 0:1 при визитата си на Селта в мач от седмия кръг на испанската Ла Лига.

Домакините от Виго вкараха ранен гол чрез Габриел Вейга (9) и го запазиха до самия край. От 20-ата минута те играха и с човек повече на терена, след като Луис Фелипе влезе грубо в краката на съперник, а първоначално реферът му показа само жълт картон. Намесата на ВАР обаче промени нещата и Фелипе бе изгонен.

Бетис не се отказа да търси изравняването и с 10 футболисти, като бе близо до гола в 86-ата минута, когато Айтор Руйбал получи хитър пас и стреля от средно разстояние, но Агустин Марчесин спаси.

След този успех Селта спечели 10-та точка в първенството, а Бетис остава на 4-та позиция с 15 точки.

В друг мач от кръга по-рано Еспаньол и Валенсия завършиха зрелищно 2:2 и поделиха по точка.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В ИСПАНСКАТА ЛА ЛИГА - ТУК!