Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Борусия (Дортмунд) спечели с минималното 1:0 домакинството си на Волфсбург от петия кръг на Бундеслигата. Единственото попадение в двубоя, игран пред повече от 81 хиляди зрители, падна през втората част, когато се разписа ветеранът Марко Ройс.

В 68-ата минута Юлиан Брант навлезе опасно към вратата на Волфсбург и опита удар, но вратарят Кун Кастеелс спаси. Стражът обаче се оказа напълно безпомощен минута по-късно, когато отново от лявото крило топката бе изпратена успоредно и там 34-годишният Ройс отблизо я засече в мрежата - 1:0.

След минималния успех Борусия (Дортмунд), който през седмицата загуби от ПСЖ в Шампионската лига, събра 11 точки и е пети в Бундеслигата. Волфсбург е с 9 точки на седмата позиция.

РЕЗУЛТАТИ И ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В ГЕРМАНСКАТА БУНДЕСЛИГА!