Стефан Димитров игра пет минути за Ню Йорк Космос при първото реми на отбора през сезона в Северно-американската сокър лига (НАСЛ). Двубоят от 7-ия кръг срещу Инди Илевън завърши при 1:1. 29-годишният бивш играч на Чикаго Файър се появи на терена в 87-ата минута на мястото на Маркос Сена.

Бившият отбор на бразилската и световна футболна легенда Пеле откри резултата още в 4-ата минута. Разписа се Гунзати, който отляво на атаката технично с десния крак прати топката в левия ъгъл на вратаря на гостите. Четвърт час преди края обаче Инди изравни благодарение на десния защитник Ринг. Бранителят проби по дясното крило и с диагонален удар по земя преодоля вратаря за крайното 1:1.

В класирането Космос е на второ място с 13 точки, колкото има и третият Сан Антонио Скорпиънс. Инди е последен с едва три точки. Лидер в подреждането е Минесота Юнайтед с 16 т.

В сряда Ню Йорк Космос приема Бруклин Италиънс в мач от третия кръг на турнира Ю Ес Оупън Къп.