ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик Тен Хаг шокира с думи за португалската звезда Кристиано Роналдо след кошмарната загуба с 3:6 от градския съперник Манчестър Сити. Нидерландският специалист призна, че не е пуснал нападателя в угра от уважение към неговата кариера.

На върха на атаката на "червените дяволи" бе Маркъс Рашфорд, който изигра слаб мач и бе заменен в 59-ата минута от Антони Марсиал, който пък отбеляза два гола. Някои специалисти пък коментираха, че Роналдо вече дори не е първи избор на мениджъра като резерва.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

„Не бих го вкарал в тази ситуация от уважение към самия Кристиано и неговата голяма кариера. Другата причина бе, че можех да дам на Марсиал минути, от които той има нужда. Не искам обаче да се набляга върху това“, отговори Тен Хаг по този въпрос.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В АНГЛИЙСКАТА ВИСША ЛИГА - ТУК!