Интер Маями загуби тежко с 0:4 гостуването си на Ню Йорк Ред Булс в двубой от 6-ия кръг на американската МЛС.

На „Ред Бул Арена“ гостите бяха без суперзвездата си Лионел Меси, а Луис Суарес, Серхио Бускетс и Жорди Алба не успяха да им помогнат да избегнат срамното поражение.

Домакините поведоха в 3-ата минута, когато Данте Ванзейър изведе Люис Морган на границата на наказателното поле и той прати топката в мрежата на гостите от Флорида.

Шест минути след началото на втората част Морган вкара втория си гол, като завършващото подаване отново бе дело на Ванзейър.

В 65-ата минута Ванзейър оформи своя хеттрик от асистенции, като този път подаде към Викелман Кармона, чийто изстрел се оказа невъзможен за спасяване за Карлос Хоаким дос Сантос. Четири минути по-късно Люис Морган оформи хеттрика си, разписвайки се при контраатака, при която асистенцията отново бе дело на Данте Ванзейър.