Нападателят на Фулъм Александър Митрович може да бъде наказан до 10 мача, след като блъсна съдията Крис Кавана в четвъртфинала за ФА Къп срещу Ман Юнайтед.

Гостите от Лондон водеха с 1:0, когато в 71-ата минута Уилиан отби топката от голлинията с ръка, а Крис Кавана отиде да преразгледа ситуацията с VAR.

През това време мениджърът на „котиджърс“ Марко Силва отправи реплика към главния арбитър, заради което му бе показан директен червен картон. Кава отсъди 11-метров наказателен удар и червен картон за Уилиан.

Александър Митрович не успя да си сдържи нервите и изблъска Кавана, докато му говореше на висок тон и размахваше пръст до лицето му.  Реферът изгони и него.

Поведението на сърбина обаче беше повече от скандално и поради тази причина британските медии прогнозират голяма санкция.

С двама души повече Юнайтед постигна обрат и спечели с 3:1.