Бившият нападател на Арсенал и Барселона Тиери Анри коментира победата на ПСЖ с 5:4 над Байерн в първия мач от полуфиналите на Шампионската лига.
„Напоследък говорим за отбори, които не поемат рискове и играят с целта да не загубят, за играчи, които не дриблират”, заяви Анри в студиото на CBS.
“В Париж имаше много рискове. В тази случаи, ако сте защитен тип играч, може да полудеете... Не ме интересува! От година-две се оплакваме, че футболът е скучен, но този мач не беше такъв”, допълни 48-годишният французин.
“Като оставим настрана професионалните аспекти, аз се насладих на мача. Мисля, че всички, които го гледаха, му се насладиха“, призна бившият нападател на Арсенал.