Българският футболист Тодор Тимонов игра четири минути за Анжи при домакинската загуба с 0:1 от Локомотив (Москва) в мач от 26 кръг на руската Премиер лига.

Единственото попадение в мача бе реализирано от Дмитрий Сичов в 89-ата минута. Веднага след това треньорът на тима от Махачкала Гаджи Гаджиев пусна в игра Тимонов на мястото на Николай Жосан.

В допълните 4 миниту на мача бившият нападател на Ботев (Пловдив) и ЦСКА не успя да помогне на тима си да стигне до равенството.

Победата помогна на Локомотив да се изкачи на петото място в класирането с 42 точки. Анжи е на 13-а позиция с 24 точки, две позиции и две точки над зоната на изпадащите./БЛИЦ

На 31 октомври: Сатурн – ЦСКА (Москва)

КЛАСИРАНЕ: 1.Зенит 60, 2.Рубин 54, 3.ЦСКА (Москва) 50, 4.Спартак (Москва) 46, 5.Локомотив (Москва) 42 и др.