Торино затвърди добрите впечатления от началото на сезона, след като записа успех с 1:0 при гостуването си на новака Венеция в първия двубой от третия кръг на Серия "А".

Първото полувреме премина под превъзходството на “биковете”, които обаче не успяха да открият резултата. След почивката “крилатите лъвове” заиграха по-смело, но демонстрираха неточност в своите удари. Така се стигна до 86-ата минута, когато при корнер Саул Коко отклони топката с глава и отбеляза единственото попадение в мача.

По този начин Торино събра седем пункта в актива си след равенството 2:2 с Милан и победата с 2:1 над Аталанта, докато Венеция остава със само една точка след загубата с 1:3 от Лацио и нулевото реми с Фиорентина.