В мач от 12-ия кръг на първенството във Висшата лига Тотнъм съумя да обърне Лийдс с 2:1, след като дълго време изоставаше в резултата. Голове на Хьойберг и Регилон зарадваха феновете на "шпорите", за гостите точен беше Джеймс.

След този успех лондончани са на 7-ото място с актив от 19 точки, а Лийдс е на 17-ото място с 11 точно над опасната зона.

През първата част Лийдс стигна до попадение и то в удобно време минта преди края му. Даниел Джеймс беше на точното място и откри резултата.

В 52-ата минута Сон нацели гредата, но гол не падна. Три минути по-късно отново той падна в наказателното поле на съперника, но съдията остави играта да продължи.

Все пак Тотнъм изравни в 58-ата минута, след като Хьойберг се разписа след асистенция на Моура.  Регилон реализира победния гол в 69-ата минута като почти от голлинията прати топката в мрежата.