ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 2 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

УЕФА взе интересно решение за прекратената на полувремето европейска квалификация Белгия – Швеция. Резултатът от полувремето – 1:1, се приема за окончателен.

Припомняме, че мачът в Брюксел бе прекратен след убийството на двама души от алжирски терорист.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

При това положение Белгия остава първи в Група F. Шведите са си трети, като те бяха загубили математически шансове за класиране още преди мача.

Отделно УЕФА обяви, че няма да се играят повече мачове в Израел до второ нареждане заради продължаващия там военен конфликт.

Израелската ФА и клубовете Макаби (Хайфа) и Макаби (Тел Авив) са помолени да намерят алтернативни места, на които да изиграят домакинските си мачове в евротурнирите.  Става въпрос за срещите съответно с Виляреал и Зоря Луганск, които са отложени за 6 декември.