Уелс победи Финландия с 3:1 и спечели Група 4 на Лига „В“ от Лигата на нациите, в която беше и България. Така „драконите“ завършиха на първо място и спечелиха промоция в Лига „А“.

Финландците останаха с човек по-малко още в 12-ата минута, когато Йере Уронен беше изгонен заради фаул срещу Хари Уилсън. Самият Уилсън откри резултата в 29-ата минута след извеждащ пас на Гарет Бейл.

Веднага след почивката Даниел Джеймс удвои с удар извън наказателното поле. В 63-ата минута Теему Пуки върна едно попадение за Финландия. Шест минути преди края Кийфър Муур оформи крайния резултат, когато с глава засече центриране на Даниел Джеймс.

Първото място в групата не само осигурява на Уелс място в по-горна дивизия на Лигата на нациите, но и право на участие в плейофите за класиране на Мондиал 2022, ако „драконите“ не успеят да спечелят място на световното първенство през квалификациите.