Ранен гол на нигерийския нападател Питър Одемвинги донесе на Уест Бромич победата с 1:0 над Норич като гост. По този начин “дроздовете” спечелиха първите си точки от началото на сезона.

Одемвинги, който излезе като титуляр за първи от старта на шампионата, се разписа още в третата минута, когато се възползва от грешка на защитника на “канарчетата” Ричи де Лаерт.

Нигериецът пропусна дузпа в 76-ата минута, отсъдена за фаул на Стив Морисън срещу Стивън Рийд. Това обаче не попречи на Уест Бромич да спре серията си от три поредни загуби. Норич остава без победа от началото на сезона./БЛИЦ

Евертън – Астън Вила 2:2
1:0 Леън Осман (19), 1:1 Стилиян Петров (63), 2:1 Лейтън Бейнс (69-д), 2:2 Габриел Агбонлахор (84)
Съндърланд – Челси 1:2
0:1 Джон Тери (18), 0:2 Даниел Стъридж (51), 1:2 Джи Донг Вон (90)
10.09.11
17:00 ч.
Уулвърхемптън – Тотнъм 0:2
0:1 Емануел Адебайор (67), 0:2 Джърмейн Дефоу (80)
10.09.11
19:30 ч.
Болтън – Манчестър Юнайтед 0:5
0:1 Хавиер Ернандес (5), 0:2 Уейн Рууни (20), 0:3 Уейн Рууни (25), 0:4 Хавиер Ернандес (58), 0:5 Уейн Рууни (68)