Скромният тим на Шрюсбъри си спечели преиграване с елитния Уест Хям, след като двата тима завършиха 0:0 в двубой от третия кръг на "ФА Къп".

Двубоят ще се запомни предимно с тежките и кървави сблъсъци, които се случиха в срещата.

В 11-ата минута Бен Годфри за домакините проби защитата на "чуковете" и намери Алекс Родман, който бе фаулиран, но шутът от свободния удар, който последва бе пратен право в стената.

31-ата минута Мат Садлър от Шрюсбъри и Андре Аю от Уест Хям сблъскаха главите си, в резултат на което Аю падна на терена, превивайки се, а лицето на Садлър пък бе обляно в кръв. За щастие и двамата се отърваха без сериозни трамви.

До края на полувремето последваха няколко добри ситуации за Шрюсбъри, но Джо Харт успя да запази вратата си суха.

В 76-ата минута бе вторият кървав сблъсък, който дори остави без зъб младата надежда на Уест Хям Джош Кълън, след като той бе ритнат в главата от футболист на Шрюсбъри.

До края на срещата домакините отново имаха по-добрите ситуации за гол, но защитата на Уест Хям се справи и така двубоят приключи при резултат 0:0.