Уулвърхемптън излъга у дома Нотингам с 1:0 на „Молиню“ в мач от десетия кръг на английската Висша лига.

Мачът бе белязан от две отсъдени дузпи, по една за двата отбора. Разликата направи това, че Рубен Невеш отбеляза своята в 56-ата минута, докато Бренън Джонсън пропусна 11-метровия наказателен удар за Нотингам в 79-ата минута.

След този си успех „вълците“ излизат от зоната на изпадащите и се изкачват до 17-ото място в шампионата с актив от 9 точки, докато Нотингам остава закотвен на дъното с 5 пункта.

В друг мач от кръга Фулъм и Борнемут завършиха зрелищно 2:2. Соланке (2) и Лерма (29) на два пъти даваха преднина на гостите, но лондончани изравняваха чрез Диоп (22) и Митрович (52-дузпа).

След равенството Фулъм е десети с 12 точки. "Черешките" са на деветата позиция с 13 пункта.

По-рано днес пък Лестър и Кристъл Палас завършиха 0:0, грабвайки по точка.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В АНГЛИЙСКАТА ВИСША ЛИГА - ТУК!