Бившият футболист на Черноморец Пламен Крумов игра цял мач при победата на Конкордия Княжна срещу Чеахлаул с 2:0 в среща от 24-ия кръг на румънската Лига 1.

Токът на стадиона спря в 87-ата минута на мача, който бе прекъснат за кратък период от време. Така борещият се за оцеляването си в елита Конкордия можеше да загуби служебно важните 3 точки, които си бе извоювал срещу Чеахлаул, съобщава romanian-football.com. За радост на Крумов и компания токът се възстанови за около 5 минути, като първо беше пуснато само резервното осветеление и също така се ползваха фаровете на линейката.

Княжна започна неуверено първото полувреме, но след почивката надигараха директния конкурент за изпадане и спечели с голове на Адриан Попал (72) и Алекс (75). За радост на Конкордия и Търгу Муреш загуби в Клуж от местния Университатя с 1:3, което дава надежди на зелено-белите, че могат да се спасят от изпадане.

Конкордия е на 16-о място във временното класиране с 24 точки и в следващия кръг гостува на 9-ия Брашов.