Мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал похвали своя отбор след инфарктното реми (1:1), което измъкна срещу Уест Хем в Лондон. Гол на Дейли Блинд в заключителните секунди на добавеното време спаси „червените дяволи” от загуба в мача от 24-ия кръг на Висшата лига.

"Видях фантастичен дух и характер в играчите си, след като изоставахме с 0:1. Казах това на футболистите си и им благодарих. През първото полувреме не играхме достатъчно добре. Губехме всички първи и втори топки – затова не успяхме да пресираме домакините.

През второто полувреме показахме колко сме добри, въпреки всичко. Точно затова съм щастлив от второто полувреме. Можехме дори да победим, но никога не трябва да започваме мач така. Радвам се за Дейли Блинд, но и той трябва да работи по-добре през първото полувреме”, заяви Ван Гаал.