Българският бранител Живко Миланов игра цял мач при драматичната домакинска загуба на Васлуй от Рапид (Букурещ) с 2:3 в среща от 18-ия кръг на румънското първенство.

Уесли даде преднина на Васлуй в 12-ата минута, но след това Чиприан Деац обърна нещата в полза ва гостите с две попадения в 35-ата и 40-ата минута – 1:3. Междувременно домакините останаха и в намален състав, след като Милош Павлович получи червен картон в 36-ата минута. В 56-ата минута обаче и Деац от гостите бе изгонен от игра и отборите доиграха мача с по 10 души на терена. Васлуй се добра до равенство 2:2 с гол на Адаилтон в 64-ата минута, но в последната 90-а минута Григорие смълча трибуните, вкарвайки за крайното 2:3.

С победата си Рапид (Букурещ) събра актив от 37 точки и заема трето място във временното класиране, докато Васлуй остава на шеста позиция с 30 точки.