Съперникът на Левски в Лига Европа Лил загуби с 1:3 гостуването си на Лион. Попадението за "кучетата" обаче бе наслада за окото. Вкара го Муса Соу по изключително атрактивен начин. 24-годишният сенегалски нападател намали резултата на 1:2 в 52-ата минута. Това бе петото попадение за Соу от началото на сезона в Лига 1.

На телевизионното повторение добре се вижда, че Соу и един от съотборниците му са в засада. Красивото попадение обаче бе зачетено от съдията Фреди Фотрел, който въпреки това бе нападнат след срещата от треньора на Лил Руди Гарсия.

Както е известно, "кучетата" приемат Левски в четвъртък в мач от Група "C" на турнира Лига Европа. Двубоят на "Стад Лил Метропол" е от 22:05 часа, като преди този мач "сините" имат 3 точки, а Лил е само с 1 в актива си. /БЛИЦ