Ювентус победи като гост Болоня с 2:0 в мач от 18-ия кръг на Серия "А". За победителите точни бяха Мората и Куадрадо. След този успех "старата госпожа" заема 6-ото място в класирането с актив от 28 точки, а Болоня е на 10-ото с 24.

Още в 6-ата минута на двубоя Алваро Мората откри резултата, след като получи отличен пас и не остави шанс на вратаря.

Домакините опитаха да се върнат в мача, но от малкото наказателно поле вместо да вкара Сванберг прати топката встрани от вратата в 23-ата минута.

В 66-ата минута дойде поредният шанс за Болоня, но удар на Домингес беше спасен от Шчесни.  Само три минути след пропуска на домакините дойде и вторият гол за Юве. Хуан Куадрадо получи пас на границата на наказателното поле и прати топката в горния ляв ъгъл на вратата на Скорупски.

В крайна сметка тези два гола бяха достатъчни за успеха на "бианконерите".