ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 1 И СПЕЧЕЛИ НАГРАДИ ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Бразилия се издъни 1:1 у дома срещу Венецуела в третия кръг на световните квалификации в зона КОНМЕБОЛ.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

Асът на Арсенал Габриел Магаляеш откри за „селесао“ в 50-ата минута с глава след асистенция на Неймар от корнер. Малко след това гол на Винисиус Жуниор беше отменен заради засада.

Точно пет минути преди края Едуард Бело изравни със "задна ножица". Футболистът на скромния мексикански тим Масатлан засече акробатично пас от десния фланг на Жеферсон Саварино.

Неймар блестеше на терена, но това не помогна. Новата звезда на Ал Хилал беше поставен от треньора Фернандо Динис зад централния нападател Ричарлисон. По крилата започнаха съотборниците в Реал Мадрид Винисиус и Родриго. В средата на терена действаха Каземиро и Бруно Гимараеш от Нюкасъл.

Бразилия проспа първото полувреме, когато скуката надвисна над стадиона в Куяба.  След това „златистите“ се събудиха, но в края кошмарът ги попари. След издънката те отстъпиха първото място в групата на световния шампион Аржентина.