Здравко Лазаров игра 86 минути при домакинската загуба на Шинник от Луч-Енергия. Тимът на Електричката падна с 1:2 и е последен с едва 11 точки от 17 изиграни кръга.
За времето, което престоя на терена, Лазаров получи и жълт картон, а малко преди края бе сменен от Гомис.
Двубоят, който бе своеобразно дерби на опашкарите, не започна много добре за домакините, които поведоха в резултата с гол на Бояринцев в 41-та минута. Преди това, в 27-та минута, гостите от Владивосток изпуснаха дузпа.
В 50-та минута Смирнов изравни, а 9 минути по-късно Шинник остана с човек по-малко, след като Виещица получи втори жълт картон.
Останали с 10 души на терена домакините не успяха да се противопоставят на тима на Луч-Енергия, който се добра до трите точки, благодарение на нов гол на Смирнов в 77-та минута.