Владимир Бистров продължава да бъде неудържим след завръщането си в Зенит и се отчете с гол при победата с 2:0 над Кубан в мач от 25 кръг на руската Премиер лига.

Руският национал се е разписвал във всеки един свой мач за първенство, откакто премина от Спартак (Москва) в Зенит в края на летния трансферен прозорец. Той вече има 5 гола за тима от Санкт Петербург и 9 от началото на сезона.

Зенит откри резултата в 26-ата минута, когато Марко Розина се разписа при добавката на париран удар на Владимир Бистров. В 49-ата минута самият Бистров се разписа, след като успя да преодолее противников защитник и след това прониза вратаря на Кубан Степанов.

С този успех тимът от Санкт Петербург събра 46 точки и излезе на трето място в класирането, на три от втория Спартак (Москва) и на една от лидера Рубин./БЛИЦ

Сатурн – Амкар 2:0

КЛАСИРАНЕ: 1.РУБИН 50, 2.Спартак (Москва) 49, 3.Зенит 46, 4.ЦСКА (Москва) 43, 5.ФК Москва 41 и др.