ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Жерар Пике се изравни с българската футболна легенда Христо Стоичков. Двамата имат вече по 11 червени картона с екипа на Барселона във всички турнири и са рекордьори на клуба по този показател.

35-годишният защитник вчера изненадващо попадна в групата на Барса при победата с 2:1 над Осасуна, въпреки че през уикенда обяви край на кариерата си.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

На почивката резервата Пике влезе в спор със съдията Хил Мансоно, искайки му обяснение заради изгонването на Роберт Левандовски още в 31-ата минута. Поради  пререканието с рефера на бранителя също беше показан червен картон, макар да не бе участвал в мача.

Що се отнася само за мачове от Примера дивисион, Пике има осем отстранявания от игра. Със същия брой са Христо Стоичков и настоящият мениджър на Манчестър Сити Пеп Гуардиола.