Живко Миланов игра цял мач при победата на Васлуй с 1:0 срещу Университатя Клуж. След успеха в последния кръг Васлуй се пребори за второто място и участие в Третия предварителен кръг в Шампионската лига. Шампион стана ЧФР Клуж, който също ще участва в пресявките по пътя към групите на най-комерсиалния клубен турнир. Отборът завърши 1:1 със Стяуа в дербито на последния кръг. Валентин Илиев игра цял мач за отбора от Букурещ. Ясмин Латовлевици даде аванс на Стяуа две минути преди края на първото полувреме след точно изпълнена дузпа. Моду Сугоу изравни за шампиона Клуж в последните секунди./БЛИЦ

Румъния, крайно класиране: 1.ЧФР Клуж 71 точки, 2.Васлуй 70, 3.Стяуа 66, 4.Рапид Букурещ 64, 5.Динамо Букурещ 62, 6.Оцелул 52, 7.Университатя Клуж 47 и други.