Георги Костадинов и Арсенал (Тула) завършиха зрелищно 2:2 при гостуването си на Криля Советов в мач от 20-ия кръг на руската Премиер лига. Българският национал влезе като резерва в 77-ата минута на мястото на Аяз Гулиев при резултат 2:1 за гостите.

Арсенал поведе чрез Кингс Кангва (13), а в 29-ата минута гол на Максим Глушенков за Криля Советов не бе зачетен от ВАР.

След почивката Глушенков подаде на Владислав Сарвели (52), който изравни. Джордже Десподович (70) даде аванс на гостите, а крайният резултат оформи Иван Игнатиев (83).

В 86-ата минута тимът от Тула остана с човек по-малко след втори жълт картон на Горан Каушич, но до края на срещата не се стигна до нови голове и двата отбора поделиха по точка.

След равенството Арсенал е на 12-о място в класирането с 20 точки, а Криля Советов заема осма позиция с 28 точки.