ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Литва и Черна гора завършиха зрелищно 2:2 в мач от група G на квалификациите за Евро 2024 в Германия, пращайки България на дъното във временното класиране.

След нулево първо полувреме, двата тима се развихриха в заключителните 25 минути на срещата. Гитис Паулаускас (71) изведе домакините напред в резултата след асистенция на Черних, а Никола Кръстович (78) и Стефан Савич (89) направиха пълен обрат след подавания на Марушич и Йоветич.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

В последните секунди от добавеното време Фьодор Черних (90+4) шокира черногорците и донесе точка на домакините след пас на Юстас Ласикас.

След равенството Литва измести България от четвъртата позиция с 2 точки и по-добра голова разлика. Черна гора е на трето място с 5 точки и на 2 зад Сърбия и Унгария, които играят по-късно тази вечер.

ЛИТВА - ЧЕРНА ГОРА 2:2
1:0 Гитис Паулаускас (71), 1;1 Никола Кръстович (78), 1:2 Стефан Савич (89), 2:2 Фьодор Черних (90+4)