Петте гола за девет минути на нападателя на Байерн (Мюнхен) Робърт Левандовски във вратата на Волфсбург буквално подлудиха социалните мрежи и интернет. Из мрежата се появиха редица колажи с нападателя на Байерн.

Привържениците на футбола сравняват головете на Арсенал, Ливърпул, Ювентус и Валенсия, както и техния брой мачове. В един от колажите Роналдо пита: "Как Левандовски е вкарал 5 гола за 9 минути без дузпа?".

В друг колаж припомнят четирите гола на поляка срещу Реал (Мадрид). На него са изобразени привърженици на Реал и Волфсбург с думите: "Знам как се чувстваш".

Не е пропуснат и бразилският бранител на Волфсбург Данте, който игра при загубата с 1:7 от Германия на Мондиала миналото лято, както и сега срещу Байерн.

"5 гола за 9 минути! Това не може да стане дори на "ФИФА".

Забавна е и публикацията в "Туитър" на сайт за еротични видеа: "Разбираме желанието на всеки един да качи в нашия сайт попаденията на Левандовски, но не позволяваме да се публикуват кадри с изнасилвания".

What really happened between Robert Lewandowski and VfL WolfsburgVia: Uefa Sarcasm Society

Posted by Troll Football on 22 септември 2015 г.