15 Дек. 2009 19:07 | 0 коментараМоли се на Господ да играеш пак, има хора и в по-лошо състояние от теб, заявил колабиралият преди време съотборник на бранителя
15 Дек. 2009 18:33 | 0 коментараКогато пристигнат новите собственици и разбера, че клуба е продаден, ще се върна и ще продължа да работя, надява се мустакатият италианец
15 Дек. 2009 17:17 | 0 коментараКлубът започва да изплаща старите задължения, Пената си взе парите, утре това ще сторят Велизар Димитров и Емил Гъргоров
15 Дек. 2009 15:58 | 0 коментараГуардиола най-вероятно няма да рискува с включването на аржентинеца в утрешния полуфинал от Световното клубно първенство срещу Атланте