ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Испанската тенис звезда Карлос Алкарас (№2 в света) се класира за 1/4-финалите на тенис турнира в "Куинс клъб" (Лондон) след успех с 6:2, 6:3  за по-малко от час и половина над чеха Иржи Лехечка.

Първият сет започна отлично за Алкарас, който проби съперника във втория гейм и поведе с 3:0. При 5:2 в своя полза испанецът направи още един пробив за 6:2. Вторият сет се разви по подобен начин с пробив за 2:0, до края обаче нямаше пробиви и световният №2 взе сета с 6:3.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Така в следващия кръг Алкарас ще срещне победителя от срещата между Григор Димитров и аржентинеца Франсиско Серундоло, които излизат на корта след минути.

Досега испанецът и българинът имат два мача, в които Гришо има две загуби - през 2022 година в Париж и през тази в Мадрид.

В другите два 1/8-финала от днес Адриан Манарино се справи с 6:4, 7:6 с Тейлър Фриц, а Алекс де Минор победи Диего Шварцман с 6:2, 6:2.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!