ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 1 И СПЕЧЕЛИ НАГРАДИ ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Григор Димитров загуби с 0-2 (3:6, 6:7 (2:7)) от Александър Зверев (Германия) в полуфинал на тенис турнира в Чънду (Китай) и допусна седмо поредно поражение срещу съперника.

Срещата не започна добре за българина, който допусна пробив в първия гейм. След това всеки печелеше на свой сервис. Григор имаше възможност за пробив и равенство в шестия гейм, но пропиля аванс от 40:15 (4:2). Димитров можеше да бъде пробив в следващия гейм, но успя да доведе резултата до 4:3. Зверев все своето за 5:3, след което проби Григор за 6:3 в сета.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Вторият сет започна по-равностойно и макар и двамата да имаха възможности за пробив. До края на сета играта вървеше гейм за гейм, за да се стигне до тайбрек. Там началото бе равностойно, а Зверев поведе с 5:2 след два поредни пробива. Стигна се до 6:2, а краят за Гришо дойде при 7:2.

Балансът между Димитров и Зверев вече е 7:1 победи в полза на германеца, като успехът за Гришо е от 2014 година.

В другия полуфинал Роман Сафиулин (Русия) победи Лоренцо Музети (Италия) с 6:3, 6:4 и ще спори за трофея със Зверев.