ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Носителят на 22 титли от Големия шлем Рафаел Надал продължава със силното си представяне след едногодишното отсъствие от корта. 37-годишният испанец се класира за четвъртфиналите на турнира в Бризбейн, след като се наложи над австралиеца Джейсън Кублер с 6:1, 6:2 за 81 минути.

Матадора направи пробив още във втория гейм на първия сет. След това осъществи още един брейк, за да поведе с 4:0. Така испанецът откри пътя си към спечелване на първата част.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

Надал проби подаването на Кублер още самото начало на втория сет. След това направи записа още един брейк в седмия гейм, а след това при собствен сервис приключи двубоя при втория си мачбол.

На четвъртфиналите Рафаел Надал ще се изправи срещу още един представител на домакините – Джордан Томпсън, който не игра на осминафиналите заради отказване на съперника му Юго Юмбер (Франция). Потенциален съперник на левичаря от Манакор на полуфиналите е Григор Димитров.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!