Нова истинска лудост сътвори звездата в тениса Ник Кириос. Австралиецът напусна "Мастърс" турнира в Рим от категория 1000 в типичния за него скандален стил.

Той имаше задачата да играе с Каспър Руд във втория кръг на надпреварата, като първият сет бе загубен от Ник, а във втория той успя да се стабилизира и изравни.

В третата и решителна част обаче се случи поредната изцепка на 24-годишния спортист. Той бе пробит за 1:1 в геймовете, след което започна да псува. Заради грозните си думи той бе наказан с цял гейм от съдията, а това допълнително го вбеси.

Winbet - на един клик разстояние! (18+)

Кириос първу счупи ракетата си, след което захвърли и един от столовете вътре в корта. В резултат на действията си той дори не изчака ново решение от съдията и събра своя багаж, напускайки демонстративно игрището.

Припомняме, че по-рано Ник Кириос отново се изяви с нещо извън корта, казвайки, че не понася световния номер 1 Новак Джокович, както и други свои колеги.