ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Беларускинята Арина Сабаленка донесе победа за отбора на "Хвърчилата", в който е и Григор Димитров, над "Орлите" на демонстративния турнир в Абу Даби.

Тя се наложи с 6:2 над 16-годишната Мира Андреева за 28 минути и така тимът й спечели битката с 3-2 успеха.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Гришо и компания пропиляха аванс от 2-0, след като българинът загуби на двойки със Стефанос Циципас, а малко след това и на сингъл.

Така се стигна до решителен мач между добрата приятелка на Димитров, а според някои и нещо повече, срещу руското дете-чудо.

Сабаленка поведе с 2:0 след пробив, но Андреева бързо върна интригата и изравни за 2:2. След това обаче нямаше сили и допусна четири поредни гейма за Сабаленка, два от които пробиви за крайното 6:2.