Американската тенисистка София Кенин, която е родена в Москва, забърка скандал на Мастърса в Рим по време на мача си от първия кръг срещу представителката на домакините Лучия Бронзети.

При резултат 40:40 в шестия гейм на първия сет бившата шампионка от Australian Open се скара със съдията на стола, недоволствайки, че срещата трябва да бъде спряна заради лошите метеорологични условия. Реакция на Кенин не се хареса на феновете по трибуните, които започнаха да я освиркват.

Кенин обаче не им остана длъжна и на свой ред започна да псува зрителите, като след едно от отиграванията си изкрещя: "F*ck you".

В крайна сметка срещата приключи успешно за София, която елиминира Лучия Бронзети с 6:3, 6:2.

Припомняме, че Кенин работи няколко години с българин. Mениджър й беше Стефан Гюров. В момента представителката на САЩ е №42 в световната ранглиста.

Утре Кенин ще се изправи срещу деветата в света Онс Жабур.

Българин стои зад успеха на новата сензация в тениса, шампионката заголи бедър СНИМКИ