Британецът Джак Дрейпър преодоля сет пасив и спечели с 3:6, 6:4, 7:5 срещу поставения под номер 9 Стефанос Циципас в мач от втория кръг на турнира по тенис от сериите "Мастърс" на твърда настилка в Синсинати (САЩ). Гъркът записа пробив за 5:4 в решаващия сет, но не успя да спечели собственото си подаване в драматичен десети гейм.

Циципас губеше с 0:30 след наказание и направи двойна грешка на сервис, което даде на Дрейпър три разигравания за пробив и равенство. 22-годишният левичар имаше нужда само от едно и направи важен брейк, след което взе още два поредни гейма за окончателния успех.

Следващият съперник на Дрейпър е победителят от мача между Каспер Рууд и Феликс Оже-Алиасим.

Американецът Бен Шелтън пък отрази мачпойнт и победи Томас Ечевери със 6:7(6), 7:6(7), 6:3 след 2 часа и 52 минути на корта. Следващият му съперник ще бъде Фабиан Марожан, който елиминира Григор Димитров.