ТЕНИС
04:00-15:15 часа Australian Open (Евроспорт 1)
04:00-10:20 часа Australian Open (Евроспорт 2)

БАСКЕТБОЛ
13:30 часа (Испания) Мурсия – Тенерифе (Диема Спорт)
19:30 часа (Испания) Реал (Мадрид) – Барселона (Нова Спорт)
20:00 часа (НБА) Ню Йорк Никс – Лос Анджелис Клипърс (Диема Спорт)
21:00 часа (Испания) Фуенлабрада – Ховентут (Диема Спорт 3)
21:45 часа (Италия) Бреша – Сасари (Нова Спорт)

ХОКЕЙ НА ЛЕД
20:00 часа (НХЛ) Питсбърг Пингуинс – Уинипег Джетс (MAX Sport 1)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
11:00 часа (WRC) Рали Монте Карло (MAX Sport 2)
13:00 часа (WRC) Рали Монте Карло (MAX Sport 2)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:20 часа (Северна комбинация) Световна купа в Планица (Евроспорт 2)
11:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Кицбюел (Евроспорт 2)
12:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Кортина д`Ампецо (Евроспорт 2)
14:15 часа (Алпийски ски) Световна купа в Кицбюел (Евроспорт 2)
15:30 часа (Фристайл ски) Световна купа в Киеза ин Валмаленко (Евроспорт 2)
16:00 часа (Биатлон) Световна купа в Антхолц (Евроспорт 1)
17:00 часа (Ски-скокове) Световна купа в Титезее Нойщад (Евроспорт 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
09:00 часа (Голф) Abu Dhabi HSBC Championship (MAX Sport 1)
20:45 часа (Снукър) Shout Out (Евроспорт 1)
22:00 часа (Голф) PGA Tour: Турнир „Американ Експрес“ (Евроспорт 2)
22:00 часа (НФЛ) Тампа Бей Бъканиърс – Лос Анджелис Рамс (MAX Sport 2)
23:00 часа (Снукър) Shout Out (Евроспорт 1)

ФУТЗАЛ
18:25 часа (ЕП) Португалия – Нидерландия (БНТ 3)

ФУТБОЛ
13:15 часа (Нидерландия, Ередивизи) НЕК Наймеген – Фейенорд (MAX Sport 3)
13:30 часа (Италия, Серия „А“) Каляри – Фиорентина (Ринг)
14:00 часа (Франция, Лига 1) Метц – Ница (Нова Спорт)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Ян Регенсбург – Холщайн (Кил) (Диема Спорт 3)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Гранада – Осасуна (MAX Sport 4)
15:30 часа (Нидерландия, Ередивизи) ПСВ Айндховен – Аякс (MAX Sport 1)
16:00 часа (Англия, Висша лига) Кристъл Палас – Ливърпул (Диема Спорт 2)
16:00 часа (Англия, Висша лига) Арсенал – Бърнли (Диема Спорт)
16:00 часа (Англия, Висша лига) Лестър – Брайтън (Нова Спорт)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Наполи – Салернитана (MAX Sport 3)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Специя – Сампдория (Ринг)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Торино – Сасуоло (MAX Sport 2)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) РазенБалшпорт (Лайпциг) – Волфсбург (Диема Спорт 3)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Реал (Мадрид) – Елче (MAX Sport 4)
18:00 часа (Купа на Африканските нации) Буркина Фасо – Габон (Ринг)
18:05 часа (Франция, Лига 1) Монпелие – Монако (Диема Спорт)
18:30 часа (Германия, Бундеслига) Херта – Байерн (Диема Спорт 3)
18:30 часа (Англия, Висша лига) Челси – Тотнъм (Диема Спорт 2)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Емполи – Рома (MAX Sport 3)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Реал Сосиедад – Хетафе (MAX Sport 2)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Райо Валекано – Атлетик (Билбао) (MAX Sport 4)
21:00 часа (Купа на Африканските нации) Нигерия – Тунис (Ринг)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Милан – Ювентус (MAX Sport 3)
21:45 часа (Франция, Лига 1) ПСЖ – Реймс (Диема Спорт 2)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Алавес – Барселона (MAX Sport 4)
22:30 часа (Португалия, Лига Португал) Порто – Фамаликао (Ринг)