Дунав ще играе в елита на волейболното първенство на България за мъже и през следващия сезон. В Горна Малина русенци надиграха с 3:0 гейма (25:21, 25:21, 25:16) представителя на Висшата лига Металург (Перник) и запазиха мястото си сред най-добрите.
Дунав завърши редовния сезон в Супер Волей на последното 11-ото място, докато Металург бе втори във Висшата лига.
Перничани обаче все още могат да намерят място сред най-добрите отбори догодина, тъй като шампионът във второто ниво Добруджа обяви, че няма да използва правото си на промоция.